Recent premium Games result

24.03.2019

24.03.19

14:00

Agioi Anargyroi - Aiolikos Mitilini

Greece 3-Gamma Ethniki Grp. 7
Aiolikos Mitilini to win 3 +20

WIN

1-3 (-)
click to see detail

24.03.19

16:00

Cape Verde - Lesotho

Africa Cup of Nations 1-Africa Cup of Nations Qualification Grp. L
Cape Verde to win 2.2 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:00

Cianorte - FC Cascavel

Brazil State 1-Paranaense 2nd Group Stage Grp. B
Under 2.25 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:45

N.Ireland - Belarus

European Championship 1-EURO Qualification Grp. C
N.Ireland -0.75 1.9 +4.5

WIN

2-1 (1-1)
click to see detail

24.03.19

17:30

UCAM Murcia - Atletico Sanluqueno CF

Spain 3-Segunda B Grp. IV
Atletico Sanluqueno CF 0.75 2 +10

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:00

CA Talleres Remedios de Escalada - Sacachispas FC

Argentina 3-Primera B Metropolitana
Under 1.75 2 +10

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

24.03.19

13:45

Viborg - FC Helsingoer

Denmark 2-1. Division
Viborg -0.75 2 -10

LOST

1-1 (1-0)
click to see detail

24.03.19

16:00

Gimnastic - Malaga

Spain 2-Segunda Division
Under 1.5 2.1 +11

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

24.03.19

18:00

San Marino - Scotland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. I
San Marino +1.5 2 +10

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

24.03.19

20:00

Atletico MG - Tupynambas

Brazil State 1-Mineiro Playoff
Under 1.5 1.6 +6

WIN

3-1 (1-0)
click to see detail

24.03.19

15:30

Kristiansund BK - Aalesund

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Kristiansund BK -0.75 1.9 +4.5

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

14:30

Catanzaro - Sicula Leonzio

Italy 3-Serie C Grp. C
Catanzaro -0.75 2 +10

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:45

Sporting Gijon - Real Oviedo

Spain 2-Segunda Division
Sporting Gijon -0.25 2 +10

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

24.03.19

14:30

Go Ahead Eagles - FC Twente

Netherlands 2-Eerste Divisie
Over+2.75 1.9 +4.5

WIN

1-2 (0-1)
click to see detail

24.03.19

13:00

AIK - Brommapojkarna

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Brommapojkarna 1.25 1.8 +8

WIN

2-2 (2-1)
click to see detail

24.03.19

14:00

Palliniakos - Paniliakos

Greece 3-Gamma Ethniki Grp. 6
Draw 2.8 +18

WIN

1-1 (-)
click to see detail

24.03.19

17:00

ASU Politehnica Timisoara - Petrolul Ploiesti

Romania 2-Liga II
Petrolul Ploiesti to win 2.2 -10

LOST

3-0 (2-0)
click to see detail

24.03.19

13:45

Fredericia - Nykoebing FC

Denmark 2-1. Division
Over+2.5 1.8 +8

WIN

2-1 (0-1)
click to see detail

24.03.19

20:00

British Virgin Islands - Bonaire

CONCACAF Nations League Qualification 1-CONCACAF Nations League Qualification
Bonaire to win 2.7 +17

WIN

1-2 (0-1)
click to see detail

24.03.19

20:45

Sporting Gijon - Real Oviedo

Spain 2-Segunda Division
Sporting Gijon -0.25 2.1 +11

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

24.03.19

14:00

Keratsini - Episkopi Rethymno

Greece 3-Gamma Ethniki Grp. 5
Episkopi Rethymno to win 2.3 +13

WIN

1-3 (-)
click to see detail

24.03.19

13:45

Fredericia - Nykoebing FC

Denmark 2-1. Division
Fredericia -0.5 2 +10

WIN

2-1 (0-1)
click to see detail

24.03.19

18:00

Israel - Austria

European Championship 1-EURO Qualification Grp. G
Over+2.5 2.1 +11

WIN

4-2 (2-1)
click to see detail

24.03.19

18:00

UD Cornella - CF Peralada

Spain 3-Segunda B Grp. III
UD Cornella -0.75 2 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:45

N.Ireland - Belarus

European Championship 1-EURO Qualification Grp. C
N.Ireland -0.5 1.8 +8

WIN

2-1 (1-1)
click to see detail

24.03.19

18:00

San Marino - Scotland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. I
San Marino +1.25 2.1 +5.5

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

24.03.19

21:00

Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste

Argentina 2-Primera B Nacional
Ferro Carril Oeste 0.25 1.9 +9

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:45

Sporting Gijon - Real Oviedo

Spain 2-Segunda Division
Sporting Gijon to win 2.2 +12

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

24.03.19

22:05

Limon - Guadalupe FC

Costa Rica 1-Primera Division Clausura
Draw 3.4 +24

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

24.03.19

14:30

Go Ahead Eagles - FC Twente

Netherlands 2-Eerste Divisie
Over+2.75 1.9 +4.5

WIN

1-2 (0-1)
click to see detail

24.03.19

20:45

Slovenia - Macedonia

European Championship 1-EURO Qualification Grp. G
Slovenia -0.75 2 -10

LOST

1-1 (1-0)
click to see detail

24.03.19

18:00

Atletico Madrid B - Burgos CF

Spain 3-Segunda B Grp. I
Burgos CF 0.5 1.8 +8

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

24.03.19

13:45

Viborg - FC Helsingoer

Denmark 2-1. Division
FC Helsingoer 0.75 1.8 +8

WIN

1-1 (1-0)
click to see detail

24.03.19

20:00

Madureira RJ - AD Cabofriense

Brazil State 1-Carioca Taca Rio Group Stage
Under 2.25 1.9 +9

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

21:00

Puerto Rico - Grenada

CONCACAF Nations League Qualification 1-CONCACAF Nations League Qualification
Puerto Rico to win 2.3 -10

LOST

0-2 (0-1)
click to see detail

24.03.19

22:00

Independiente Medellin - Envigado

Colombia 1-Primera A Apertura
Independiente Medellin -0.75 2 +10

WIN

4-1 (1-1)
click to see detail

24.03.19

17:30

UCAM Murcia - Atletico Sanluqueno CF

Spain 3-Segunda B Grp. IV
Under 2.25 1.9 +9

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

14:00

Sellana - Pierikos FC

Greece 3-Gamma Ethniki Grp. 4
Pierikos FC to win 2 +10

WIN

1-2 (-)
click to see detail

24.03.19

22:00

Independiente Medellin - Envigado

Colombia 1-Primera A Apertura
Independiente Medellin -1 2.4 +14

WIN

4-1 (1-1)
click to see detail

24.03.19

18:00

UD Cornella - CF Peralada

Spain 3-Segunda B Grp. III
CF Peralada 0.75 1.8 +8

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

13:05

Ruch Chorzow - Rozwoj Katowice

Poland 3-2. Division
Ruch Chorzow to win 2.1 -10

LOST

1-1 (0-1)
click to see detail

24.03.19

17:00

Pontevedra - Guijuelo

Spain 3-Segunda B Grp. I
Over+1.75 1.8 +8

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

24.03.19

19:05

Deportivo Moron - Nueva Chicago

Argentina 2-Primera B Nacional
Over+0.5 1.6 +6

WIN

1-1 (1-0)
click to see detail

24.03.19

20:00

River Plate - Cerro

Uruguay 1-Primera Division Apertura
River Plate to win 2 +10

WIN

2-1 (0-0)
click to see detail

24.03.19

21:00

Puerto Rico - Grenada

CONCACAF Nations League Qualification 1-CONCACAF Nations League Qualification
Grenada to win 2.6 +16

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

24.03.19

17:00

ASU Politehnica Timisoara - Petrolul Ploiesti

Romania 2-Liga II
Petrolul Ploiesti to win 2.2 -10

LOST

3-0 (2-0)
click to see detail

24.03.19

17:00

Racing Santander - Real Union

Spain 3-Segunda B Grp. II
Racing Santander -1.25 2.3 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

16:45

Roda JC Kerkrade - MVV Maastricht

Netherlands 2-Eerste Divisie
Over+2.75 1.9 +9

WIN

2-2 (0-0)
click to see detail

24.03.19

14:00

Sellana - Pierikos FC

Greece 3-Gamma Ethniki Grp. 4
Pierikos FC to win 2 +10

WIN

1-2 (-)
click to see detail

24.03.19

13:45

HB Koege - Hvidovre

Denmark 2-1. Division
Hvidovre 0.5 1.8 +8

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

24.03.19

20:00

Madureira RJ - AD Cabofriense

Brazil State 1-Carioca Taca Rio Group Stage
Under 2.25 1.9 +9

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

17:00

Racing Santander - Real Union

Spain 3-Segunda B Grp. II
Racing Santander -1.25 2.3 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:00

Goiania - Goianesia

Brazil State 1-Goiano Playoff
Under 2.25 2 +5

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

24.03.19

14:00

Mandraikos FC - Asteras Vlahioti

Greece 3-Gamma Ethniki Grp. 8
Mandraikos FC to win 2.2 -10

LOST

1-2 (-)
click to see detail

24.03.19

20:45

N.Ireland - Belarus

European Championship 1-EURO Qualification Grp. C
N.Ireland -0.5 1.8 +8

WIN

2-1 (1-1)
click to see detail

24.03.19

13:00

Khimki - Zenit St. Petersburg II

Russia 2-National Football League
Khimki -0.75 2.1 +11

WIN

3-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:00

Cianorte - FC Cascavel

Brazil State 1-Paranaense 2nd Group Stage Grp. B
Under 2.25 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-0)
click to see detail

24.03.19

14:00

Ringkoebing - Tarup-Paarup

Denmark 3-2. Division Grp. 1
Ringkoebing to win 2.1 +11

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

24.03.19

18:00

Viking - FK Haugesund

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Viking to win 2.7 +17

WIN

4-0 (3-0)
click to see detail

24.03.19

18:05

Grecia - Deportiva Carmelita

Costa Rica 1-Primera Division Clausura
Grecia to win 2 -10

LOST

1-1 (0-0)
click to see detail

24.03.19

23:00

Ferroviaria - Corinthians

Brazil State 1-Paulista A1 Playoff
Ferroviaria +0.25 2 +5

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

24.03.19

18:00

Hungary - Croatia

European Championship 1-EURO Qualification Grp. E
Under 2.25 2 -10

LOST

2-1 (1-1)
click to see detail

24.03.19

14:30

Viterbese - Vibonese

Italy 3-Serie C Grp. C
Vibonese 0.25 2 +5

WIN

2-2 (0-0)
click to see detail

24.03.19

20:00

Flamengo - Fluminense

Brazil State 1-Carioca Taca Rio Group Stage
Under 2.25 2 -10

LOST

3-2 (1-0)
click to see detail

24.03.19

14:00

PAS Korinthos - Thyella Kamari

Greece 3-Gamma Ethniki Grp. 7
Thyella Kamari to win 2.2 -10

LOST

1-1 (-)
click to see detail

24.03.19

21:10

Newells Old Boys - Villa Mitre

Argentina Cup 2-Cup
Newells Old Boys to win 2.2 -10

LOST

1-2 (0-2)
click to see detail

24.03.19

14:00

Indonesia U23 - Vietnam U23

AFC Youth Championship 1-AFC U23 Championship Qualification Grp. K
Indonesia U23 +1.25 2 +5

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

24.03.19

16:30

Potenza - Bisceglie

Italy 3-Serie C Grp. C
Potenza -0.25 1.8 +8

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

24.03.19

14:00

Palliniakos - Paniliakos

Greece 3-Gamma Ethniki Grp. 6
Draw 2.8 +18

WIN

1-1 (-)
click to see detail

23.03.2019

23.03.19

23:30

Alianza Petrolera - Deportivo Cali

Colombia 1-Primera A Apertura
Alianza Petrolera to win 2.3 +13

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

23.03.19

14:00

Oerebro - IFK Mariehamn

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Draw 2.5 +15

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

14:00

Karlsruher SC - Hansa Rostock

Germany 3-3. Liga
Under 2.25 2 +5

WIN

1-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Coventry City - Oxford United

England 3-League 1
Oxford United 0.25 2 +10

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

18:00

Portugal U19 - Turkey U19

European Championship U-19 1-EURO U19 Qualification Elite Round Grp. 6
Turkey U19 1.25 2 -10

LOST

3-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

17:30

Connah's Quay - Ross County

Scotland Cup 2-Challenge Cup
Over+2.75 2 +10

WIN

1-3 (1-0)
click to see detail

23.03.19

13:00

Walsall - Barnsley

England 3-League 1
Barnsley -0.75 2 +5

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

15:00

Georgia - Switzerland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. D
Under 2.25 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

East Fife - Brechin City

Scotland 3-League One
Brechin City 0.25 1.9 +9

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

23.03.19

20:00

Tristan Suarez - CA Fenix

Argentina 3-Primera B Metropolitana
Under 0.75 1.8 +8

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

East Fife - Brechin City

Scotland 3-League One
East Fife -0.75 2 -10

LOST

0-2 (0-1)
click to see detail

23.03.19

14:30

Juventus U23 - Pro Vercelli

Italy 3-Serie C Grp. A
Juventus U23 +0.25 1.9 +9

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

23.03.19

20:00

Destroyers - San Jose

Bolivia 1-Primera Division - Apertura
Over+7.5 23 -10

LOST

2-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

14:00

1860 Muenchen - Meppen

Germany 3-3. Liga
1860 Muenchen to win 2 +10

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

23.03.19

13:00

Vanloese - AB

Denmark 3-2. Division Grp. 2
AB -0.25 2 +10

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Raith Rovers - Dumbarton

Scotland 3-League One
Raith Rovers -0.5 2.3 +13

WIN

4-1 (3-1)
click to see detail

23.03.19

23:00

Vasco da Gama - Bangu

Brazil State 1-Carioca Taca Rio Group Stage
Under 2.25 2.1 -10

LOST

1-2 (1-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Stranraer - Arbroath

Scotland 3-League One
Stranraer +0.75 2 +10

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

14:00

Sonnenhof Grossaspach - Wuerzburger Kickers

Germany 3-3. Liga
Sonnenhof Grossaspach +0.25 2.3 +13

WIN

2-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

20:45

Italy - Finland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. J
Under 2.5 1.9 +9

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

23.03.19

22:15

Jorge Wilstermann - Nacional Potosi

Bolivia 1-Primera Division - Apertura
Jorge Wilstermann to win 1.9 +9

WIN

2-0 (1-0)
click to see detail

23.03.19

20:00

Fenix - Danubio

Uruguay 1-Primera Division Apertura
Fenix to win 2.3 +13

WIN

5-1 (2-1)
click to see detail

23.03.19

14:00

Jammerbugt FC - FC Sydvest 05

Denmark 3-2. Division Grp. 1
Draw 2.3 +13

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

23:30

Guyana - Belize

CONCACAF Nations League Qualification 1-CONCACAF Nations League Qualification
Guyana to win 2.2 +12

WIN

2-1 (2-1)
click to see detail

23.03.19

14:00

Preussen Muenster - Unterhaching

Germany 3-3. Liga
Preussen Muenster to win 2.2 +12

WIN

3-0 (1-0)
click to see detail

23.03.19

18:30

Newry City AFC - Glenavon

Northern Ireland 1-Premiership
Draw 2.5 +15

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

23:00

Vasco da Gama - Bangu

Brazil State 1-Carioca Taca Rio Group Stage
Over+2.5 2 +10

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

23.03.19

17:30

Guinea-Bissau - Mozambique

Africa Cup of Nations 1-Africa Cup of Nations Qualification Grp. K
Guinea-Bissau to win 2.2 -10

LOST

2-2 (1-0)
click to see detail

23.03.19

19:00

Agua Santa - Taubate

Brazil State 2-Paulista A2
Draw 3.5 -10

LOST

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Stranraer - Arbroath

Scotland 3-League One
Stranraer +0.75 2 +10

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

AFC Wimbledon - Gillingham

England 3-League 1
Gillingham 0 2.3 +13

WIN

2-4 (1-2)
click to see detail

23.03.19

15:00

Greece U19 - England U19

European Championship U-19 1-EURO U19 Qualification Elite Round Grp. 2
Greece U19 +1.5 1.9 +9

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

23:00

Vasco da Gama - Bangu

Brazil State 1-Carioca Taca Rio Group Stage
Vasco da Gama -0.5 2.1 +11

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

23.03.19

15:30

Cabinteely - Limerick

Ireland 2-1. Division
Limerick 0.5 2 +10

WIN

1-2 (1-1)
click to see detail

23.03.19

14:00

AOK Kerkyra - Ergotelis

Greece 2-Football League
AOK Kerkyra to win 2 +10

WIN

2-1 (1-1)
click to see detail

23.03.19

15:00

Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo

Poland 3-2. Division
Siarka Tarnobrzeg to win 2.4 +14

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

23.03.19

18:00

Brazil - Panama

Friendlies 1-Friendlies
Under 3.25 1.9 +9

WIN

1-1 (1-1)
click to see detail

23.03.19

16:00

Coventry City - Oxford United

England 3-League 1
Under 2 2.2 +12

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

15:00

Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo

Poland 3-2. Division
Siarka Tarnobrzeg to win 2.3 +13

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

23.03.19

18:00

Gibraltar - Ireland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. D
Under 3.5 2.1 +11

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Zenit St. Petersburg - Austria Wien

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Austria Wien to win 3.5 +25

WIN

0-3 (0-1)
click to see detail

23.03.19

13:00

Kolding IF - Odder IGF

Denmark 3-2. Division Grp. 1
Odder IGF 1.25 2 +10

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

23.03.19

15:00

Stomil Olsztyn - Rakow Czestochowa

Poland 2-1. Division
Under 2.25 1.8 +4

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

23.03.19

15:00

Broenshoej - Frem

Denmark 3-2. Division Grp. 2
Draw 3.4 +24

WIN

1-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Netherlands U19 - Slovenia U19

European Championship U-19 1-EURO U19 Qualification Elite Round Grp. 4
Slovenia U19 1.25 1.9 -10

LOST

2-0 (1-0)
click to see detail

23.03.19

23:00

Cucuta - Atletico Nacional

Colombia 1-Primera A Apertura
Atletico Nacional -0.25 2.5 +15

WIN

1-3 (1-0)
click to see detail

23.03.19

14:00

Karlsruher SC - Hansa Rostock

Germany 3-3. Liga
Under 2.25 2 +5

WIN

1-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

13:00

Blekitni Stargard - Resovia

Poland 3-2. Division
Draw 3.4 +24

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

15:30

Cardiff Met University - Carmarthen

Wales 1-Premier League
Under 2.5 2.2 +12

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

13:00

Walsall - Barnsley

England 3-League 1
Barnsley -0.5 1.8 +8

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

23:00

Temperley - Atletico Rafaela

Argentina 2-Primera B Nacional
Temperley -0.25 2 +10

WIN

2-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

21:15

Deportivo Pasto - Millonarios

Colombia 1-Primera A Apertura
Millonarios to win 2.3 -10

LOST

1-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

13:00

Vanloese - AB

Denmark 3-2. Division Grp. 2
AB -0.25 2 +10

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

20:30

Virtus Entella - Robur Siena

Italy 3-Serie C Grp. A
Draw 3.3 +23

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

23:00

Cucuta - Atletico Nacional

Colombia 1-Primera A Apertura
Atletico Nacional to win 3.2 +22

WIN

1-3 (1-0)
click to see detail

23.03.19

14:30

Cuneo - Alessandria

Italy 3-Serie C Grp. A
Draw 3 +20

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Brabrand - Vejgaard

Denmark 3-2. Division Grp. 1
Brabrand to win 2.2 +12

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

23.03.19

22:15

Jorge Wilstermann - Nacional Potosi

Bolivia 1-Primera Division - Apertura
Nacional Potosi 0.25 2.1 -10

LOST

2-0 (1-0)
click to see detail

23.03.19

17:30

Connah's Quay - Ross County

Scotland Cup 2-Challenge Cup
Over+2.75 2 +10

WIN

1-3 (1-0)
click to see detail

23.03.19

19:15

Pirata FC - FBC Melgar

Peru 1-Primera Division - Apertura
Pirata FC to win 3.1 +21

WIN

2-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

18:00

Malta - Faroe Islands

European Championship 1-EURO Qualification Grp. F
Malta +0.25 1.9 +9

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

15:00

Stomil Olsztyn - Rakow Czestochowa

Poland 2-1. Division
Under 2.25 1.8 +4

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

23.03.19

20:45

Bosnia and Herzegovina - Armenia

European Championship 1-EURO Qualification Grp. J
Armenia 1.5 1.8 +8

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Ballymena United - Warrenpoint Town

Northern Ireland 1-Premiership
Warrenpoint Town 0.5 2.1 +11

WIN

1-2 (1-1)
click to see detail

23.03.19

17:30

Unionistas de Salamanca - Fuenlabrada

Spain 3-Segunda B Grp. I
Unionistas de Salamanca +0.25 1.8 +8

WIN

3-1 (3-0)
click to see detail

23.03.19

20:45

Liechtenstein - Greece

European Championship 1-EURO Qualification Grp. J
Over+2.75 2 -10

LOST

0-2 (0-1)
click to see detail

23.03.19

20:00

Chacarita Juniors - Guillermo Brown

Argentina 2-Primera B Nacional
Chacarita Juniors to win 2.6 +16

WIN

3-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

14:00

Platanias - NFC Volos

Greece 2-Football League
Draw 2.8 +18

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

15:30

Barry Town - Caernarfon

Wales 1-Premier League
Over+3.5 2.5 +15

WIN

4-0 (2-0)
click to see detail

23.03.19

16:00

Elche - Alcorcon

Spain 2-Segunda Division
Elche to win 2.3 +13

WIN

3-1 (2-1)
click to see detail

23.03.19

20:00

Destroyers - San Jose

Bolivia 1-Primera Division - Apertura
Destroyers to win 2.3 +13

WIN

2-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

23:45

Academia Cantolao - Sporting Cristal

Peru 1-Primera Division - Apertura
Draw 2.3 +13

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

14:00

Sonnenhof Grossaspach - Wuerzburger Kickers

Germany 3-3. Liga
Sonnenhof Grossaspach +0.5 1.9 +9

WIN

2-1 (0-0)
click to see detail

23.03.19

20:00

Destroyers - San Jose

Bolivia 1-Primera Division - Apertura
Under 2.5 2.7 -10

LOST

2-1 (1-0)
click to see detail

23.03.19

23:00

Novo Hamburgo - Internacional

Brazil State 1-Gaucho Playoff
Internacional -0.75 2.1 +11

WIN

0-2 (0-0)
click to see detail

23.03.19

17:00

Garbarnia - Wigry Suwalki

Poland 2-1. Division
Under 2.25 2 +10

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

20:00

Fenix - Danubio

Uruguay 1-Primera Division Apertura
Fenix to win 2.6 +16

WIN

5-1 (2-1)
click to see detail

23.03.19

15:00

AFC Eskilstuna - Djurgaarden

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Djurgaarden to win 2.2 +12

WIN

3-2 (0-1)
click to see detail

23.03.19

18:00

Real Sociedad B - SD Amorebieta

Spain 3-Segunda B Grp. II
Real Sociedad B -0.75 2.2 -10

LOST

1-2 (0-1)
click to see detail

23.03.19

18:00

Sweden - Romania

European Championship 1-EURO Qualification Grp. F
Sweden -0.5 1.8 +8

WIN

2-1 (2-0)
click to see detail

23.03.19

13:00

IFK Gothenburg - Oergryte FF

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Oergryte FF 0.25 2 +5

WIN

1-0 (0-0)
click to see detail

23.03.19

23:30

Guyana - Belize

CONCACAF Nations League Qualification 1-CONCACAF Nations League Qualification
Guyana to win 2.2 +12

WIN

2-1 (2-1)
click to see detail

23.03.19

14:30

Juventus U23 - Pro Vercelli

Italy 3-Serie C Grp. A
Juventus U23 0 2.4 +14

WIN

3-0 (2-0)
click to see detail

22.03.2019

22.03.19

14:00

Hapoel Iksal - Hapoel Katamon Jerusalem

Israel 2-Leumit League
Draw 3.4 +24

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

22.03.19

20:45

Algeria - Gambia

Africa Cup of Nations 1-Africa Cup of Nations Qualification Grp. D
Algeria to win 2.2 +12

WIN

1-1 (1-0)
click to see detail

22.03.19

20:30

Cobh Ramblers - Shelbourne

Ireland 2-1. Division
Over+2.75 2 +5

WIN

2-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Albania - Turkey

European Championship 1-EURO Qualification Grp. H
Albania +0.25 1.9 -10

LOST

0-2 (0-1)
click to see detail

22.03.19

20:45

Portugal - Ukraine

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Ukraine 1 2.3 +13

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

22.03.19

21:00

Argentina - Venezuela

Friendlies 1-Friendlies
Over+2.75 1.9 +9

WIN

1-3 (0-2)
click to see detail

22.03.19

20:00

FC Volendam - Cambuur

Netherlands 2-Eerste Divisie
Cambuur 0.25 1.9 +9

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Moldova - France

European Championship 1-EURO Qualification Grp. H
Over+3.5 2.1 +11

WIN

1-4 (0-3)
click to see detail

22.03.19

21:00

Argentina - Venezuela

Friendlies 1-Friendlies
Venezuela 0.25 2.5 +15

WIN

1-3 (0-2)
click to see detail

22.03.19

20:45

Wexford FC - Bray Wanderers

Ireland 2-1. Division
Under 0.5 3.8 +28

WIN

2-0 (0-0)
click to see detail

22.03.19

19:00

Fortuna Koeln - Aalen

Germany 3-3. Liga
Aalen 0.25 2 +5

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

19:00

Fortuna Koeln - Aalen

Germany 3-3. Liga
Aalen 0.25 2 +5

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

19:00

Fortuna Koeln - Aalen

Germany 3-3. Liga
Aalen 0.25 2 +5

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

21:00

Argentina - Venezuela

Friendlies 1-Friendlies
Over+3 2.2 +12

WIN

1-3 (0-2)
click to see detail

22.03.19

21:00

Deportivo La Coruna - Almeria

Spain 2-Segunda Division
Almeria 0.5 2.3 +13

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

22.03.19

19:00

Georgia U21 - Slovenia U21

Friendlies U-21 1-Friendlies U21
Under 2.25 1.9 -10

LOST

3-0 (1-0)
click to see detail

22.03.19

23:15

General Diaz - Luqueno

Paraguay 1-Division Profesional - Apertura
General Diaz to win 2.2 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Llandudno FC - Aberystwyth

Wales 1-Premier League
Aberystwyth to win 2.6 +16

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

22.03.19

21:30

Real Garcilaso - Binacional

Peru 1-Primera Division - Apertura
Draw 2.3 +13

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

20:05

Partick Thistle - Inverness CT

Scotland 2-Championship
Over+2.25 1.8 +8

WIN

1-2 (0-0)
click to see detail

22.03.19

18:00

Bulgaria - Montenegro

European Championship 1-EURO Qualification Grp. A
Draw 3.2 +22

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

19:00

Fortuna Koeln - Aalen

Germany 3-3. Liga
Aalen 0.25 2 +5

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Llandudno FC - Aberystwyth

Wales 1-Premier League
Aberystwyth to win 2.6 +16

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

22.03.19

20:00

Almere City FC - TOP Oss

Netherlands 2-Eerste Divisie
Under 0.5 12 0

VOID

postponed
click to see detail

22.03.19

18:00

Arminia Bielefeld - Hannover 96

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Arminia Bielefeld 0 2.2 +12

WIN

5-0 (3-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Galway United FC - Drogheda United

Ireland 2-1. Division
Drogheda United -0.25 2.1 +11

WIN

0-1 (0-1)
click to see detail

22.03.19

20:45

Andorra - Iceland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. H
Iceland -0.75 1.9 +4.5

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

22.03.19

14:00

Bulgaria U21 - N.Ireland U21

Friendlies U-21 1-Friendlies U21
N.Ireland U21 to win 2.3 +13

WIN

0-1 (0-1)
click to see detail

22.03.19

21:00

Finn Harps - Shamrock Rovers

Ireland 1-Premier Division
Under 2.25 2 +10

WIN

0-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Llandudno FC - Aberystwyth

Wales 1-Premier League
Aberystwyth -0.25 2.2 +12

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

22.03.19

18:00

Bulgaria - Montenegro

European Championship 1-EURO Qualification Grp. A
Montenegro 0.5 1.8 +8

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

21:00

Deportivo La Coruna - Almeria

Spain 2-Segunda Division
Deportivo La Coruna -0.75 1.9 -10

LOST

0-0 (0-0)
click to see detail

22.03.19

21:00

Argentina - Venezuela

Friendlies 1-Friendlies
Over+2.75 1.9 +9

WIN

1-3 (0-2)
click to see detail

22.03.19

20:45

Llandudno FC - Aberystwyth

Wales 1-Premier League
Aberystwyth to win 2.6 +16

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Albania - Turkey

European Championship 1-EURO Qualification Grp. H
Albania +0.25 1.9 -10

LOST

0-2 (0-1)
click to see detail

22.03.19

18:00

Arminia Bielefeld - Hannover 96

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Over+2.5 2 +10

WIN

5-0 (3-0)
click to see detail

22.03.19

14:00

Hapoel Iksal - Hapoel Katamon Jerusalem

Israel 2-Leumit League
Draw 3.4 +24

WIN

1-1 (0-1)
click to see detail

22.03.19

19:00

Finland U21 - Norway U21

Friendlies U-21 1-Friendlies U21
Finland U21 +0.25 1.9 +9

WIN

8-3 (3-0)
click to see detail

22.03.19

21:00

Deportivo La Coruna - Almeria

Spain 2-Segunda Division
Almeria 0.75 2 +10

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

22.03.19

14:00

Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula

Israel 2-Leumit League
Hapoel Petah Tikva to win 1.9 -10

LOST

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

14:30

Nuernberg - Mlada Boleslav

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Over+2.5 1.9 +9

WIN

5-1 (2-1)
click to see detail

22.03.19

21:00

Tenerife - Osasuna

Spain 2-Segunda Division
Over+0.75 1.9 +9

WIN

3-2 (0-2)
click to see detail

22.03.19

17:30

Guinea-Bissau - Mozambique

Africa Cup of Nations 1-Africa Cup of Nations Qualification Grp. K
Draw 3.1 +21

WIN

2-2 (1-0)
click to see detail

22.03.19

14:00

Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula

Israel 2-Leumit League
Draw 3.1 +21

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

17:00

Burkina Faso - Mauritania

Africa Cup of Nations 1-Africa Cup of Nations Qualification Grp. I
Burkina Faso to win 2.1 +11

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

22.03.19

18:00

Arminia Bielefeld - Hannover 96

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Arminia Bielefeld 0 2.2 +12

WIN

5-0 (3-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Portugal - Ukraine

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Under 2 2.5 +15

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

22.03.19

18:00

Bulgaria - Montenegro

European Championship 1-EURO Qualification Grp. A
Montenegro 0.5 1.8 +8

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

15:15

Iran U23 - Turkmenistan U23

AFC Youth Championship 1-AFC U23 Championship Qualification Grp. C
Under 3.25 2 -10

LOST

3-1 (1-0)
click to see detail

22.03.19

20:00

Almere City FC - TOP Oss

Netherlands 2-Eerste Divisie
Under 3.5 1.4 0

VOID

postponed
click to see detail

22.03.19

14:00

Bulgaria U21 - N.Ireland U21

Friendlies U-21 1-Friendlies U21
N.Ireland U21 to win 2.4 +14

WIN

0-1 (0-1)
click to see detail

22.03.19

20:00

RKC Waalwijk - Helmond Sport

Netherlands 2-Eerste Divisie
Helmond Sport 1.25 2 +5

WIN

2-1 (0-1)
click to see detail

22.03.19

20:30

Cobh Ramblers - Shelbourne

Ireland 2-1. Division
Over+2.75 2 +5

WIN

2-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Albania - Turkey

European Championship 1-EURO Qualification Grp. H
Turkey to win 2.3 +13

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

22.03.19

14:00

Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula

Israel 2-Leumit League
Draw 3.1 +21

WIN

1-1 (0-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Algeria - Gambia

Africa Cup of Nations 1-Africa Cup of Nations Qualification Grp. D
Algeria to win 2.2 +12

WIN

1-1 (1-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Luxembourg - Lithuania

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Luxembourg -0.25 1.8 +8

WIN

2-1 (1-1)
click to see detail

22.03.19

18:00

Arminia Bielefeld - Hannover 96

Club Friendlies 1-Club Friendlies
Over+2.75 1.9 +9

WIN

5-0 (3-0)
click to see detail

22.03.19

20:45

Portugal - Ukraine

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Ukraine 1.25 2 +10

WIN

0-0 (0-0)
click to see detail

22.03.19

21:00

Argentina - Venezuela

Friendlies 1-Friendlies
Over+2.75 1.9 +9

WIN

1-3 (0-2)
click to see detail

22.03.19

20:45

Luxembourg - Lithuania

European Championship 1-EURO Qualification Grp. B
Luxembourg to win 2.3 +13

WIN

2-1 (1-1)
click to see detail

22.03.19

17:00

Burkina Faso - Mauritania

Africa Cup of Nations 1-Africa Cup of Nations Qualification Grp. I
Burkina Faso to win 2.1 +11

WIN

1-0 (1-0)
click to see detail

22.03.19

20:00

RKC Waalwijk - Helmond Sport

Netherlands 2-Eerste Divisie
Helmond Sport 1.5 1.9 +9

WIN

2-1 (0-1)
click to see detail

22.03.19

20:45

Andorra - Iceland

European Championship 1-EURO Qualification Grp. H
Iceland -0.75 2 +5

WIN

0-2 (0-1)
click to see detail

22.03.19

20:45

Llandudno FC - Aberystwyth

Wales 1-Premier League
Aberystwyth to win 2.6 +16

WIN

1-2 (1-0)
click to see detail
Latest Tipster